Nemůžete vyplnit toto pole
Neohodnoceno

Polarizační brýle Delphin SG FOREST HF / Half FRAME

Můžeme doručit do:
2.6.2026
Skladem u dodavatele (>5 ks)
Kód: 101002100
Značka: DELPHIN
566 Kč
Kategorie: Brýle
Hmotnost: 0.083 kg
EAN: 8585066508179
Polarizační brýle z řady SG FOREST v kamuflážovém provedení, které jsou přímo stvořené pro rybáře, či myslivce. Hnědé polarizační skla zaručují ochranu před slunečním zářením, ať už jste na lovu či procházce v přírodě. Označení HF (Half Frame) znamená, že rám brýlí není kolem celých skel, což značně redukuje jejich hmotnost. K nízké hmotnosti a pohodlnému nošení přispívá také velmi lehký a odolný materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Brýle SG FOREST jsou zabaleny a dodávány v pevném pouzdře se stylovou kamufláží. Polarizační brýle Delphin jsou vysoce kvalitním produktem se všemi potřebnými certifikáty a zkouškami vyžadovanými Evropskou unií. To garantuje jejich zdravotní způsobilost a špičkové vlastnosti potvrzeny mnoha testy. Technické parametry: Šířka nos: 1,9 cm Rozměr skla: 6,8cm x 4cm Délka ramínka: 12,3cm Hmotnost: 24g

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Historie naší společnosti se začala psát na Slovensku v roce 2004, kdy jsme začínali jako malá firma s jediným zaměstnancem, avšak s o to větší chutí dosáhnout něčeho velkého. Díky svědomité práci a neustálé snaze o inovace, se nám během let podařilo rozvinout až na stabilní nadnárodní firmu, která je spolehlivým partnerem pro stovky dennodenně zásobovaných rybářských prodejen. Prostřednictvím našich lokálních obchodních týmů s centrálním řízením zajišťujeme aktuálně přímou distribuci zboží na Slovensku, Maďarsku, v České republice, Rumunsku, Polsku, Německu a Rakousku.

Tak jako současná doba poskytuje nové a moderní produkty, které zefektivňují rybářům sportovní rybolov, tak i základem našeho individuálního růstu je neustálá inovace nejen produktů jako takových, ale neoddělitelnou součástí je i vývoj a modernizace vnitropodnikových procesů. Díky tomu dokážeme po všech stránkách uspokojit i nadstandardní nároky rybářských prodejen a do rukou samotných rybářů přinést produkty, které výrazně zvyšují požitek z jejich oblíbeného sportu.