Zvláštní dodací podmínky

Způsoby dodání zboží a přehled cen dopravy po ČR

Zboží je doručováno na zákazníkem uvedenou adresu, o odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu. Doručování je zajišťováno v pracovních dnech v průběhu běžné pracovní doby. Objednané zboží je zasíláno přepravní společností Geis Parcel CZ s.r.o. nebo si ho lze osobně vyzvednout na adrese provozovny firmy JM fish s.r.o. - prodejna Arizonacarp CZ, Hlavní třída 889/48, Ostrava - Poruba, 70800. Cena dopravného je účtována ve výši 109 Kč, pokud jde o dopravné s dobírkou je cena 129 Kč. Balné neúčtujeme.

 

Výdejní místa, DPD POINT

Jde o síť výdejních míst v České republice. Více než 500 výdejních míst nabízí našim klientům nejefektivnější způsob výdeje zásilek. Možnost vyzvednutí zásilky je i o víkendu a úschova zásilky je bezplatná podobu 7 dní.

Při objednávce stačí zvolit jako metodu dopravy DPD POINT a vybrat konkrétní výdejní místo, které je Vám nejblíže. Jakmile zásilka dorazí na Vámi zvolené výdejní místo, obdržíte SMS a zásilku si můžete pohodlně vyzvednout, až se Vám to bude hodit. Na vyzvednutí máte maximálně 7 dní.

Cena dopravného při vyzvednutí na výdejním místě je 89 Kč.

Pokud Vás zajímá, zda se ve Vašem okolí nachází výdejní místo DPD POINT, zobrazte si mapku.