Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Tandem Baits

Tandem Baits

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Adaptér - ochrana na háček - Bent Hook Aligner 10ksAdaptér vytvořen ve tvaru háku, snadno se aplikuje a drží pevně na háku. Jednoduchý na používání a velmi účinné při lovení i opatrných kaprů
96 Kč
Base Mix IMP 1 kg Demon HempZákladní boilie směs ideální jako perfektní základ pro vaše vysněné boilie.
155 Kč
Bivak - Phantom Big OneJeden z největších bivaků jaké jsou dostupené na našem trhu. Pohodlně umístíte tři rozložené lehátka a stále zůstane velké místo na potřebný rybářský materiál. Rozměr: 360 x 380 x 180cm, vodní sloupec 5000mm
5 159 Kč
Bivak Brolly s bočnicemi CARP BrollyLehký kaprový bivak brolly ideální pro krátkodobé vycházky k vodě. Hlavní výhodou je jednoduché a rychlé rozložení. 250x145cm vod. stloupec 3000mm
3 978 Kč
Bivak Phantom Ultra Bivvy 310x280x150cmProstorný bivak, který poskytuje množtví prostoru pro jednu nebo dvě osoby. Přední panel je rychle odnímatelný pomocí zipů. Vodní sloupec 5000mm.
10 342 Kč
Bivak Phantom Ultra Brolly 250x220x145cmKompletní brolly s podlahou a bočnicemi je ideální pomocník na krátké výlety k vodě. Pomocí zapínacího předního panelu vás dokonale ochrání před větrem a deštěm. Vodní sloupec 5000mm.
8 655 Kč
Black halibut kaprové pelety 10mmKvalitní háčkové pelety, intenzivně lákající kapry. Peletky vyrobené ze směsi dokonale vybraných a kvalitních surovin, masivní dávky oleje a mouček. Má velmi vyzývavou, velmi intenzivní vůni a chuť.
127 Kč
Black halibut kaprové pelety 16mmKvalitní háčkové pelety, intenzivně lákající kapry. Peletky vyrobené ze směsi dokonale vybraných a kvalitních surovin, masivní dávky oleje a mouček. Má velmi vyzývavou, velmi intenzivní vůni a chuť.
127 Kč
Black halibut kaprové pelety 2mmKvalitní háčkové pelety, intenzivně lákající kapry. Peletky vyrobené ze směsi dokonale vybraných a kvalitních surovin, masivní dávky oleje a mouček. Má velmi vyzývavou, velmi intenzivní vůni a chuť.
132 Kč
Black halibut kaprové pelety 4mmKvalitní háčkové pelety, intenzivně lákající kapry. Peletky vyrobené ze směsi dokonale vybraných a kvalitních surovin, masivní dávky oleje a mouček. Má velmi vyzývavou, velmi intenzivní vůni a chuť.
127 Kč
Black halibut kaprové pelety 6mmKvalitní háčkové pelety, intenzivně lákající kapry. Peletky vyrobené ze směsi dokonale vybraných a kvalitních surovin, masivní dávky oleje a mouček. Má velmi vyzývavou, velmi intenzivní vůni a chuť.
127 Kč
Boilie Drill fine - kaprařský vrtáčekVrták do boilies, pelet, ořechů, pop up určený pro vytváření kaprařských montáži
151 Kč