Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Pelety + krmítkovky + partikl + mixy
  3. Krmítkové směsi + feeder mixy
  4. Sportcarp Konopásek

Sportcarp Konopásek

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Method mix Chilli FruitMethod mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality, jsou k dispozici ve čtyřech příchutích.
85 Kč
Method mix Maďarská klobásaMethod mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality, jsou k dispozici ve čtyřech příchutích.
85 Kč
Method mix Mulberry GarlicMethod mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality, jsou k dispozici ve čtyřech příchutích.
85 Kč
Method mix Sweet CornMethod mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality, jsou k dispozici ve čtyřech příchutích.
85 Kč
Sportcarp kaprová vnadící směs Speciál R. Konopásek černáŠpičková vnadící směs vyráběná dle receptury p. Richarda Konopáska, několikanásobného mistra republiky v lovu ryb na udici a úspěšného účastníka mnoha mistrovství světa, která má nenápadnou černou barvu a je přidána sůl, takže se skvěle hodí do studené vody.
79 Kč
Sportcarp kaprová vnadící směs Speciál R. Konopásek červenáŠpičková vnadící směs vyráběná dle receptury p. Richarda Konopáska, několikanásobného mistra republiky v lovu ryb na udici a úspěšného účastníka mnoha mistrovství světa.
79 Kč
Sportcarp kaprová vnadící směs Speciál R. Konopásek žlutá Hmotnost: 1 kg
79 Kč
Sportcarp kaprová vnadící směs Speciál R. Konopásek žlutá Hmotnost: 2 kg
130 Kč