Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Kaprařina
  3. Vidličky, hrazdy, stojany
  4. Stojany

Stojany

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1
Black Label QR 3 rod Pod complete
8 060 Kč
Horizon Duo Camo Pods
6 890 Kč
Nohy pro RPX-3 dlouhé / 2ks
552 Kč
NGT Stojan Supreme Rod Pod Supreme rod pod představuje klasický stojan určený pro moderní kapraře nyní za akční zaváděcí cenu. Stojan je velmi dobře polohovatelný. Nohy lze nastavit, až do tří různých poloh. Je kompaktní, lehký a dostatečně stabilní. Velká výhoda stojanu je, že hrazdy jsou vybaveny ostrými vidličkami a lze je použít zvlášť, pouhým zapíchnutím do země. Stojan je dodávan s přepravní taškou a je velmi skladný.  
1 351 Kč
Ranger MK2
1 170 Kč
Ranger MK2 Camo Pod
12 999 Kč
Rod pod Delphin BRONX
1 386 Kč
Rod pod Delphin STATIC
2 216 Kč
ROD POD DELPHIN WX-1
2 465 Kč
Rodpod Hardcore XL (6 nohou)Nekompromisní a mimořádně stabilní stojan na pruty. Standardně je dodáván se třemi páry teleskopických noh v různých délkách s bajonetovým systémem výsuvu. Použití různých délek noh a různá nastavení jejich úhlů umožňují řadu variant postavení stojanu, které se vypořádají s každou situací. Aretace výsuvu centrální části i sloupků obou hrazd jsou řešeny robustními zámky s velmi jednoduchým ovládáním. Rozložení i složení stojanu je proto otázkou několika okamžiků.
3 990 Kč
Rodpod ProfessionalStabilní stojan s kompaktními transportními rozměry a dokonalou stabilitou. Samozřejmostí jsou čtyři teleskopické nohy, nastavitelná délka stojanu i výškově nastavitelné sloupky hrazd. Rozložení i složení stojanu je mimořádně snadé i a rychlé. Většina částí se po povolení pouze sklopí. Stojan je dodáván s praktickým přepravním tubusem.
2 290 Kč
Stalker + Pod
3 639 Kč
Stránka1