Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Kaprařina
  3. Vidličky, hrazdy, stojany
  4. Hrazdy

Hrazdy

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Buzzer Bar Extra Wide
1 196 Kč
Hrazda 2L Rodpod Hardcore – přední (2 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Hardcore. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
299 Kč
Hrazda 2L Rodpod Professional – přední (2 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Professional. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
229 Kč
Hrazda 2S Rodpod Hardcore – zadní (2 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Hardcore. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
299 Kč
Hrazda 2S Rodpod Professional – zadní (2 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Professional. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
229 Kč
Hrazda 4L Rodpod Hardcore – přední (4 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Hardcore. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
449 Kč
Hrazda 4L Rodpod Professional – přední (4 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Professional. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
329 Kč
Hrazda 4S Rodpod Hardcore – zadní (4 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Hardcore. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
449 Kč
Hrazda 4S Rodpod Professional – zadní (4 pruty)Kvalitně zpracované přední a zadní hrazdy pro zvýšení variability Rodpodu Professional. K dispozici ve verzích pro dva nebo čtyři pruty.
329 Kč
Hrazda Hardcore - maláDokonale zpracovaná nerezová hrazda na dva pruty s vymezovacími matkami vhodná ke všem vidličkám série Hardcore.
269 Kč
Hrazda Hardcore - velkáDokonale zpracovaná nerezová hrazda na dva pruty s vymezovacími matkami vhodná ke všem vidličkám série Hardcore.
299 Kč
Hrazda Hardcore XL - maláDokonale zpracovaná nerezová hrazda na dva pruty s vymezovacími matkami vhodná ke všem vidličkám série XL.
349 Kč