Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Kaprařina
  3. Čluny, motory, zavážecí lodičky

Čluny, motory, zavážecí lodičky

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Air Pump
1 482 Kč
Držák sondy echolotuUniverzální držák sondy, vhodný pro echoloty všech značek. Umožňuje snadné nastavení ponoru i sklopení sondy při příjezdu ke břehu.
599 Kč
Náhradní baterie pro zavážecí lodičku Carp Scout - 10Ah (set)Sada dvou olověných akumulátorů, které jsou určeny pro závážecí lodičku Carp Scout.
1 190 Kč
Náhradní baterie pro zavážecí lodičku Carp Scout - LA 10Ah (set)Sada dvou olověných akumulátorů, které jsou určeny pro nejnovější verzi závážecí lodičky Carp Scout.
1 190 Kč
Náhradní baterie pro zavážecí lodičku Carp Scout LI - Li-ion 10Ah (set)Sada dvou Li-ion akumulátorů, které jsou určeny pro závážecí lodičku nové generace Carp Scout LI.
4 490 Kč
Skladem
Náhradní baterie pro zavážecí lodičku Carp Scout LI - Li-ion 20Ah (set)Sada dvou Li-ion akumulátorů, které jsou určeny pro závážecí lodičku nové generace Carp Scout LI.
6 990 Kč
Náhradní baterie pro zavážecí lodičku Carp Scout LI - Li-PolSada dvou Li-Pol akumulátorů, které jsou určeny pro závážecí lodičku Carp Scout LI.
4 690 Kč
Rybářský člun M-BOAT 160 AUnikátní rybářský nafukovací člun se zvýšenou přídí a plnohodnotným kýlem.
11 490 Kč
Rybářský člun M-BOAT 230 SUnikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu.
13 990 Kč
Rybářský člun M-BOAT 270 AUnikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu.
19 990 Kč
Rybářský člun M-BOAT 270 SUnikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu.
15 990 Kč
Rybářský člun M-BOAT 290 PUnikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu.
19 990 Kč