Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Feeder - plavaná
  3. Vezírky plavaná

Vezírky plavaná

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Vezírek Easy Round 3 mVezírek pro lov na plavanou a feeder s hranatými (square) nebo kruhovými (round) obručemi a rychleschnoucí síťkou.
639 Kč
Vezírek Easy Square 3,5 mVezírek pro lov na plavanou a feeder s hranatými (square) nebo kruhovými (round) obručemi a rychleschnoucí síťkou.
699 Kč
Vezírek Match Pro Round 4 mVezírky pro plavanou a feeder. Nový typ rychleschnoucí síťky je mimořádně šetrný k rybám a zároveň je velmi odolný vůči mechanickému poškození a roztržení.
1 099 Kč
Vezírek Match Pro Square 4 mVezírky pro plavanou a feeder. Nový typ rychleschnoucí síťky je mimořádně šetrný k rybám a zároveň je velmi odolný vůči mechanickému poškození a roztržení.
1 099 Kč
Vezírek Super Simple 1,0 mJednoduchý a cenově dostupný vezírek s pružnými obručemi a jemnou rychleschnoucí síťkou.
319 Kč
Vezírek Super Simple 1,5 mJednoduchý a cenově dostupný vezírek s pružnými obručemi a jemnou rychleschnoucí síťkou.
369 Kč
Vezírek Super Simple 2,0 mJednoduchý a cenově dostupný vezírek s pružnými obručemi a jemnou rychleschnoucí síťkou.
429 Kč
Skladem
Vezírek Super Simple 2,5 mJednoduchý a cenově dostupný vezírek s pružnými obručemi a jemnou rychleschnoucí síťkou.
459 Kč
Vezírek Team Mivardi Round II 4 mLuxusní vezírek v prestižním MIVARDI designu pro lov na plavanou a feeder. Rychleschnoucí síťka je v oblasti obručí chráněna proti prodření. Vezírek je osazen odolným aretačním mechanismem pro variabilní nastavení sklonu vrchního kruhu. Je dostupný v kruhové i hranaté verzi.
1 350 Kč
Vezírek Team Mivardi Round II 3 mLuxusní vezírek v prestižním MIVARDI designu pro lov na plavanou a feeder. Rychleschnoucí síťka je v oblasti obručí chráněna proti prodření. Vezírek je osazen odolným aretačním mechanismem pro variabilní nastavení sklonu vrchního kruhu. Je dostupný v kruhové i hranaté verzi.
990 Kč
Vezírek Team Mivardi Square IILuxusní vezírek v prestižním MIVARDI designu pro lov na plavanou a feeder. Rychleschnoucí síťka je v oblasti obručí chráněna proti prodření. Vezírek je osazen odolným aretačním mechanismem pro variabilní nastavení sklonu vrchního kruhu. Je dostupný v kruhové i hranaté verzi.
1 042 Kč
Vezírek Team Mivardi Square II 4 mLuxusní vezírek v prestižním MIVARDI designu pro lov na plavanou a feeder. Rychleschnoucí síťka je v oblasti obručí chráněna proti prodření. Vezírek je osazen odolným aretačním mechanismem pro variabilní nastavení sklonu vrchního kruhu. Je dostupný v kruhové i hranaté verzi.
1 799 Kč