Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Dravci - přívlač
  3. Silony, šňůry, lanka
  4. Lanka

Lanka

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1
Falcon Lanko Wire Leader Spider 2ksLanka jsou velmi jemná, poddajná, téměř bezpaměťová a při malém průměru vynikají vysokými nosnostmi. Lanka jsou vhodná na přívlač a samozřejmě též na položenou. S tímto lankem nemusíte mít absolutně žádné obavy, že Vám jakákoli dravá ryba Vám překousne Váš návazec. Parametry: Délka: 30 cm Nosnost: 7/9/12kg Balení: 2 ks lanek s obratlíkem a karabinkou
46 Kč
Lanko Falcon Wolfram Leader 25cm - 2 ksWolframové lanko nejvyšší kvality. Je velmi jemné a poddajné. I při velmi nízkém průměru vyniká vysokou nosností. Je především vhodné pro lov dravých ryb s ostrými zuby, které toto lanko nepřetrnou. Lanko je dostupné v délce 25cm a ve třech různých průměrech s nosností 9kg, 12kg a 15kg. Součástí každého lanka je karabinka a obratlík. Balení obsahuje 2 ks.
36 Kč
Lanko s Obratlíkem a Karabinkou 20cm - 3 ksdélka 20cm, nosnost 10kg
26 Kč
Lanko s Obratlíkem a Karabinkou 30cm/3ksdélka 30cm, nosnost 10kg
28 Kč
Lanko s Obratlíkem a Karabinkou 50cm/3ksdélka 50cm, nosnost 10kg
30 Kč
Lanko s trojháčkem 30cm/3ksLanko s očkem a trojháčkem č. 4 délka: 30cm nosnost: 10 kg
36 Kč
Mivardi Predator - lanko obratlík + jednoháček 12 kgOcelová lanka pro lov dravců ze sedmi pramenů s kvalitním nylonovým potahem. Dodávána v praktickém balení po dvou kusech. K dispozici jsou různé varianty, délky a nosnosti.
39 Kč
Mivardi Predator - lanko obratlík + jednoháček 6 kgOcelová lanka pro lov dravců ze sedmi pramenů s kvalitním nylonovým potahem. Dodávána v praktickém balení po dvou kusech. K dispozici jsou různé varianty, délky a nosnosti.
39 Kč
Mivardi Predator - lanko obratlík + jednoháček 9 kgOcelová lanka pro lov dravců ze sedmi pramenů s kvalitním nylonovým potahem. Dodávána v praktickém balení po dvou kusech. K dispozici jsou různé varianty, délky a nosnosti.
39 Kč
Mivardi Predator - lanko obratlík + karabinka 12 kgOcelová lanka pro lov dravců ze sedmi pramenů s kvalitním nylonovým potahem. Dodávána v praktickém balení po dvou kusech. K dispozici jsou různé varianty, délky a nosnosti.
19 Kč
Mivardi Predator - lanko obratlík + karabinka 6 kgOcelová lanka pro lov dravců ze sedmi pramenů s kvalitním nylonovým potahem. Dodávána v praktickém balení po dvou kusech. K dispozici jsou různé varianty, délky a nosnosti.
19 Kč
Mivardi Predator - lanko obratlík + karabinka 9 kgOcelová lanka pro lov dravců ze sedmi pramenů s kvalitním nylonovým potahem. Dodávána v praktickém balení po dvou kusech. K dispozici jsou různé varianty, délky a nosnosti.
19 Kč
Stránka1