Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  61

61

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka123
CARP MIX koncentrát 250gCarp Mix Koncentrát je výborný posilovač pro krmné směsi. Obsah jednoho sáčku postačuje na 10 kg krmiva.
102 Kč
GOLDEN CARP carp mix - 1kgQuantica carp mix je vnadící směs s množstvím příchutí, stačí si vybrat tu vaši oblíbenou. Krmivo je určeno pro lov kaprů a kaprovitých ryb.
67 Kč
GOLDEN CARP carp mix - 3kgQuantica carp mix je vnadící směs s množstvím příchutí, stačí si vybrat tu vaši oblíbenou. Krmivo je určeno pro lov kaprů a kaprovitých ryb.
172 Kč
GOLDEN CARP carp pelety 10mm / 150gGOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.
58 Kč
GOLDEN CARP Flesh pelety s dírou 16mm 1kgGOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.
96 Kč
GOLDEN CARP Flesh pelety s dírou 16mm 3kgGOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.
230 Kč
GOLDEN CARP tekutý dip 100mlKvalitní dip na bázi přírodních cukrů. Má vynikající chuť a vůni.Můžete jej použít na jakoukoliv nástrahu.
102 Kč
Partikl vařený 3mix 1kg vakuovéAtraktivní nástraha na lov kaprů: bílé ryby, kapr, amur, lín, Použití přímo na rybářské háčky, nebo jako při Hookers boilies, Pop Up boilies, pelety mimo háček. Lov kapra na těžko, plováky, feeder.
93 Kč
QANTICA aminofrukt booster 500mlQANTICA aminofrukt booster je určen jako ochucovadlo do vnadících směsí. Nerozpouští PVA!
116 Kč
QANTICA APETITO posilovač 200gQantica apetito je posilovač pro krmné směsi.
88 Kč
Qantica Balanced Carp Feeder 8mm boilies 14gPerfektní nerozpustná nástraha na feeder. Můžete ji napíchnout na háček, nebo i na trn. Je vyrobena s kvalitních anglických komponentů od renomované značky. CC MOORE
102 Kč
QANTICA balanced carp feeder dambels 14gBalanced feeder dambels jsou odlehčené nástrahy vhodné pro lov na feeder, method feeder ale i plavanou. Nerozpustné s pružnou konzistencí.
102 Kč
Stránka123