Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  61

61

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234
CARP MIX koncentrát 250gCarp Mix Koncentrát je výborný posilovač pro krmné směsi. Obsah jednoho sáčku postačuje na 10 kg krmiva.
102 Kč
GOLDEN CARP boilies 1kg 20mmGOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.
201 Kč
GOLDEN CARP carp mix - 1kgQuantica carp mix je vnadící směs s množstvím příchutí, stačí si vybrat tu vaši oblíbenou. Krmivo je určeno pro lov kaprů a kaprovitých ryb.
67 Kč
GOLDEN CARP carp mix - 3kgQuantica carp mix je vnadící směs s množstvím příchutí, stačí si vybrat tu vaši oblíbenou. Krmivo je určeno pro lov kaprů a kaprovitých ryb.
172 Kč
GOLDEN CARP carp pelety 10mm / 150gGOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.
58 Kč
GOLDEN CARP Flesh pelety s dírou 16mm 1kgGOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.
96 Kč
GOLDEN CARP Flesh pelety s dírou 16mm 3kgGOLDEN CARP Flesh pelety jsou svým složením předurčeny na zakrmování nebo rychlé chytání. Z množství příchutí si vybere každý.
230 Kč
GOLDEN CARP tekutý dip 100mlKvalitní dip na bázi přírodních cukrů. Má vynikající chuť a vůni.Můžete jej použít na jakoukoliv nástrahu.
102 Kč
Partikl vařený 3mix 1kg vakuovéAtraktivní nástraha na lov kaprů: bílé ryby, kapr, amur, lín, Použití přímo na rybářské háčky, nebo jako při Hookers boilies, Pop Up boilies, pelety mimo háček. Lov kapra na těžko, plováky, feeder.
93 Kč
Přísada do krmiva na lov kapra - Parmazán 1kgVysoká kvalita nejoblíbenějšího italského sýra s vysokou tvrdostí, která ho umožňuje strouhat na jemno.. Silná chuť sýra je určena k lovu kapra, amura, parmy. Při lovu v tekoucí vodě míchejte v poměru 30% a na stojatou vodu jen 10% s krmivem.
291 Kč
QANTICA aminofrukt booster 500mlQANTICA aminofrukt booster je určen jako ochucovadlo do vnadících směsí. Nerozpouští PVA!
116 Kč
QANTICA APETITO posilovač 200gQantica apetito je posilovač pro krmné směsi.
88 Kč
Stránka1234