Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  56

56

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Absorpční lednice 62l- 490 x 485 x 655 mmCestovní chladnička pro všechny outdoorové nadšence. Určená je pro udržování potravin v chladném stavu při delším pobytu mimo domov. Chladničku lze připojit k el. síti, baterii nebo LPG láhvi plněné propanem, nebo propan-butanem.
11 200 Kč
Absorpční ledniceCestovní chladnička pro všechny outdoorové nadšence. Určená je pro udržování potravin v chladném stavu při delším pobytu mimo domov. Chladničku lze připojit k el. síti, baterii nebo LPG láhvi plněné propanem, nebo propan-butanem.
8 636 Kč
Grilovací rošt - teflonový k vařiči ThunderDoplněk k vařičem Thunder. Teflonový povrch. Rychlá příprava chutných grilovaných pokrmů.
402 Kč
Hadice s reg. tlaku 30mbar - setHadice s reg. tlaku 30mbar - set
223 Kč
Hadice vnitřní světlost 8mmHadice vnitřní světlost 8mm
41 Kč
KávovarKávovar s povrchovou úpravou odolávající ohni. Je vhodný pro uvaření kávy ve venkovních podmínkách a pojme 350 ml vody. Šálek, která je součástí kávovaru, má objem 150 ml.
967 Kč
Kempingová KonvičkaKempingová kanvička s objem 900mlvyrobená z tvrdeného hliníka s ohňovzdornou povrchovou úpravou. Výhodou je zabudovaný tepelný výmenník ktorý skráti dobu ohrevu až o 50%. Ideálny pre kempistov a pri bivakovaní v prírode. Hmotnosť 200g
580 Kč
Mobilní teplomet RAOhřívač s elektrickým zapalováním určený pro outdoorové nadšence. Malý rozměr, ale velká výhřevnost. Ideální řešení v chladném počasí pro kempink, rybolov, myslivců. Ohřejete se tehdy, když to právě potřebujete.
1 329 Kč
Skladem
Náhradní tlaková kartušNáhradní tlakové kartuše pro bezpečně používání plynových spotřebičů značky MEVA. Vždy si pozorně přečti obj. číslo náhradní kartuše u výrobku.
52 Kč
Nátrubek 8 s maticí G1/4 palca LNátrubek 8 s maticí G1/4 palce L
96 Kč
Opalovací souprava - blistrOpalovací soupravy na propan butan jsou určeny pro domácí kutily na řemeslné práce menšího rozsahu, opalování starých nátěrů. Obsahuje hořák Typ: 1421 4450.
900 Kč
Punčoška dvojvazná - kartušové lampy
23 Kč